עמותת בעלי יחידות טיים שרינג בטבריה קלאב הוטל , רח' סחרוב 22, ראשון לציון, 75707

            מייל: amuta208@netvision.net.il , טל' 03-9528235 | פקס: 03-9528240

תלונות חברי העמותה

להלן, מעט מתלונותיהם של חברי העמותה, בגין שהייתם במלון, ועוד6.5.2019

"אנו בעלי יחידת נופש 301 מאז הקמת המלון בשנת 1985, מדי שנה משלמים דמי אחזקה כנדרש ושוהים במלון בשבוע ה-17 בשנה.
ברצוננו להביע את מורת רוחנו ואכזבתנו על מצבו הירוד של בית המלון ובעיקר מצבה הגרוע של יחידת הנופש שלנו חדר 301. משנה לשנה אנו עדים להחמרה במצב האחזקה, הזנחה,לכלוך וליקויים כגון:
קרמיקות שבורות באמבטיה, משקטפי דלתות רקובים בתחתית וצבע מתקלף, שטיח קרוע, עובש ורטיבות , המרפסת והריהוט בה לא נוקו כלל, הריצפה לא נשטפה, דלת ההזזה למרפסת אינה נסגרת הרמטית ולכן אינה אטומה בפני חרקים. המקרר לא תקין  ועוד..."15.4.2019

" הרני לציין את הליקויים הקשים ביחידה: במרפסת לא בוצעו פנלים מעל הריצוף ולכן הטיח ספג מים והעלה עובש וירוקת חמורה. 
באמבטיה יש עובש חמור והייתי חייב להגיע להנהלה ע"מ שיבואו וניקו את העובש, הקרמיקה בה לא לא הוחלפה למעלה מ-30 שנה היא שחוקה ולא ניתן לנקותה. הברזים במקלחת מזוהמים ולא נוקו מספר שנים, הוילון של האמבט מזוהם ורק התעקשות שלי הביאה להחלפתו. בגלל שאין דלתות אלומיניום וזכוכית לאמבט, המים יוצעים החוצה וזה מהווה סכנה ממשית לכשיוצאים מהאמבט. דלת האמבטיה רקובה...בשל הליקויין המלון מנע ממני ומאישתי הנאה מהיחידה, טיפלתי באופן רצוף וממושך מול הקבלה, המנקים ושירותי התחזוקה. כך בזבזנו את הזמן שנועד לחופשה ולהנאה..."
18.03.2015
ברצוני לבקשכם לנסות למנוע הפסדים לבעלי היחידות התומכים במאבק להורדת דמי האחזקה השנתיים.
כיום, בעל יחידה שאינו משלם את דמי האחזקה הנדרשים (כ-2,400 ש"ח), יחידתו (שבוע וחדר) מופקעת ע"י המלון ללא תמורה, המשכירה אותה מעשה בעלים. זוהי גניבה וגזל הנוגדת כל הגיון בסיסי ואת הסכם הרכישה.
במקרה של תשלום מאוחר (מעבר לשישה-שבעה חודשים לפני שבוע האכלוס), מחליף המלון את החדר ואת השבוע של בעל היחידה ונותן חדר נחות משמעותית בשבוע נחות, לפי בחירתו.
בשני המקרים מדובר בפגיעה משמעותית בזכויותיו, בכיסו, ובאיכות חייו של בעל היחידה. גרוע מכך,  נוצר תמריץ חזק למלון לעשוק את בעל היחידה, לפרש את הסכם הרכישה כראות עיניו, ובלא החלטת ביהמ"ש, "לגנוב" את היחידה הלכה למעשה מידי בעלי היחידות סרבני התשלום (כהמלצתכם).
ברצוני להציע בקשת סעד מבימ"ש לתקופת הביניים, עד לקבלת הכרעתו בענין דמי האחזקה, לפיו אסור יהא  לאף צד, לא לבעלי היחידות ולא לבעלי המלון, לעשות שימוש כלשהו בכל יחידה שבעליה סירב לשלם את דמי האחזקה נשוא הדיון המשפטי. בהעדר ההכנסה הכספית ממנה נהנים בעלי המלון כיום, יווצר אצלם תמריץ חזק להגיע להסדר משפטי מהיר  עם העמותה. במקרה שהצדדים ירצו בכך, תתכן אפשרות תשלום לבעלי היחידות בידי המלון של כל סכום שיוסכם עליו ביניהם,  אך לא נמוך מ 50%.
לחילופין, ניתן לבקש מבימ"ש להחליט על הפקדת עודף דמי האחזקה נשוא הדיון המשפטי בקרן בשליטת ביהמ"ש ובניהול שני הצדדים עד להכרעה הסופית בענין. כך תמנע מבעלי המלון הכנסה כספית משמעותית שתמריצה להגיע להסכם מהיר איתנו.


"בתאריך 23 בנובמבר 2013, "רוני נבון כתב:

והיום, שבת, הם הגדילו לעשות: בעודנו ישנים, לאחר דפיקה בדלת שלא הספקנו לענות, נכנסה חדרנית ב 9 בבוקר עם המפתח שלה להביא מגבות...

All the best, Ronie.
Sent from my mobile phone.

בתאריך 22 בנובמבר 2013 , בשעה 13:22, רוני נבון  כתב:

שלום,

אני בעל יחידה [נדמה לי מס' 205 בשבוע 47]. אני שוהה עכשיו במלון - נתנו לי את חדר 705, שאגב הוא בלוי ומוזנח ולא ראוי לשמש חדר מלון.
הבוקר התעוררתי מרעש מחריד - לאחר בדיקה התברר שמשפצים את החדרים מעלינו. שום מלון שמכבד את עצמו לא היה מרשה לזה לקרות! יתרה מזו, אנחנו כבעלי יחידות סובלים את הרעש כדי שבעלי המלון יוכלו לשדרג חדרים ולהשכירם לאחרים - אבסורד! כשהתלוננתי, הציעו לי לעבור חדר יום לפני סיום השבוע והבטיחו שבין 2-4 לא יעשו רעש - זו לא תשובה.
חוץ מזה, כשהגענו הפתיעו אותנו בתשלום נוסף של 46 ש"ח היות ושילמנו את דמי האחזקה באיחור למרות שלפני כמה חודשים כששילמנו את דמי האחזקה ל 2013 אמרו שאין בעייה לשלם באיחור.
לא זו אף זו, הם שלחו לנו את דרישת התשלום ל 2014 כבר לפני 3-4 חודשים.

בברכה,
רוני נבון.

All the best, Ronie.
Sent from my mobile phone.""שלום,
אלקס הרטמן, עליו אמר ח"כ פרץ בועדת הכלכלה של הכנסת הקודמת: "גם כשאתה מדבר אמת, קשה להאמין לך...."  או במילים אחרות: שקרן.
במאמר מוסגר, גם למעסיק שלו, משה בובליל, לפחות ע"פ כתבי התביעה שמתגוללים בביה"מ בארץ ובעולם לא יצא שם של "דובר אמת" מה שמזכיר את דברי חז"ל:
אמור לי מי חברך ואומר לך מי אתה.....
(*) פרוטוקולי הועדה  - באתר ועדת הכלכלה של הכנסת

עוד אמר אותו אלקס הרטמן "דובר האמת" כי יחידות החורף יסבו נזק לקלאב....מעניין....שהרי עד לפני שנתיים, הקלאב ביוזמתו סגר את המלון בטבריה בחודשים ינואר + פברואר.
סגר, משמעו המלון עבד רק 10 חודשים מה שלא מנע גבייה של דמי תחזוקה עבור 12 חודשים.   "דובר אמת" אמרנו.....אז אמרנו.....
תודה"

 
טלפון: 03-9528235